QuakeCon 2021 - dwójka bohaterów walczy ze sobą w Quake Champions

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Jeśli reboot Quake’a powstaje, to zobaczymy go na tej imprezie

Organizatorzy imprezy QuakeCon 2021 podzielili się ważnymi informacjami na temat zbliżającej się imprezy. Wynika z nich, że możemy na najbliższej imprezie zobaczyć między innymi nowego Quake’a.

Czyżbyśmy mieli nareszcie zobaczyć reboot Quake’a? Jest to coraz bardziej prawdopodobne, ponieważ twórcy eventu poinformowali o zaprezentowaniu „informacji dotyczących istniejących i nadchodzących gier„. Być może mowa tutaj też o patchu do DOOM Eternal. Obecnie do gry nie jest planowane żadne kolejne DLC, aczkolwiek deweloperzy mają dodać między innymi tryb hordy. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie miłych zaskoczeń.

Przypominamy, że impreza dla fanów gier „quake’opodobnych” i nie tylko odbędzie się od 19 do 21 sierpnia. Całość odbędzie w formie cyfrowych pokazów w ramach transmisji na żywo na platformie Twitch.

Co ciekawe, podczas tegorocznej edycji eventu wszyscy będą mogli wesprzeć akcje charytatywne, pod które id Software przyłączyło się swoim wydarzeniem. To bardzo dobry gest, ponieważ wiadomym jest, że zasięgi QuakeConu będą naprawdę ogromne.

Będziecie śledzić aktywnie imprezę za ponad miesiąc? Czego oczekujecie po QuakeCon 2021? Zachęcam do podzielenia się w komentarzach.

[Źródło: TweakTown]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się