Warhammer 40 000 Darktide - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Brutalna strzelanka FPP w uniwersum Warhammera z problemami. Krew rozlejemy później

Gracze czekający na Warhammer 40 000: Darktide muszą uzbroić się w cierpliwość. Twórcy są zmuszenie opóźnić premierę swojej nowej produkcji.

Growe uniwersum Warhammera 40K się rozrasta. Niedawno na rynek trafiło umiarkowanie udane Hired Gun, a w produkcji są kolejne strzelanki osadzone w tym świecie.

Jedną z nich jest Warhammer 40 000: Darktide, które miało zadebiutować jeszcze w tym roku. Niestety, deweloperzy napotkali pewne problemy. Z uwagi na pandemię, zdecydowano się opóźnić premierę gry. Dodatkowo poinformowano, że Darktide docelowo ukaże się wiosną przyszłego roku.

Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie najlepszej gry, jaką tylko możemy i szczerze mówiąc potrzebujemy więcej czasu, aby osiągnąć ten cel. Nie jest tajemnicą, że tworzenie gry w czasie pandemii jest wyzwaniem i nie jesteśmy na to odporni. Planujemy wykorzystać ten dodatkowy czas, aby zarówno skupić się na poziomie jakości w momencie wydania gry, jak i zainwestować w więcej systemów, aby wspierać Darktide przez kolejne lata.

Fragment ogłoszenia studia Fat Shark

Darktide to kooperacyjna strzelanka przypominająca troszeczkę Left 4 Dead. Odpowiadają za nią twórcy dwóch odsłon Warhammer: Vermintide, które do dziś przyciągają wielu graczy. Tytuły te cieszą się bardzo dobrymi opiniami, więc oczekiwania wobec Darktide są bardzo duże. Nic dziwnego więc, że zdecydowano się na przesunięcie debiutu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się