GTA V Online - samochody (bardzo szybkie)

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Samochody w GTA Online na PS5 i Xbox Series z ekskluzywnymi ulepszeniami

Samochody z GTA Online do GTA V zyskają ekskluzywne dla PS5 i Xbox Series nowości. Rockstar zapowiada drobne next-genowe funkcje.

Znamy już datę premiery GTA V i Online na PlayStation 5 oraz Xbox Series. Wciąż jednak brakuje nam konkretów na temat większych nowości. Nie zobaczyliśmy nawet rozgrywki i Rockstar Games wciąż milczy.

Najwyraźniej firma uznała, że pora uchylić rąbka tajemniczy przed graczami. Ujawniono, że w GTAO na PS5 i Xbox Series pojawią się ekskluzywne ulepszenia do samochodów. Będą one niejako połączone z letnią aktualizacją gry, która skupi się na tuningu.

Ponadto, gdy GTAO zostanie uruchomione na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S pod koniec tego roku, wybrane pojazdy będzie można usprawnić dzięki nowym ulepszeniom prędkości i nie tylko. Te specjalne ulepszenia będą dostępne wyłącznie w wersjach Grand Theft Auto V na PlayStation 5 i Xbox Series X i S. Czekajcie na więcej szczegółów.

– czytamy we wpisie Rockstar Games

Oczywiście pamiętajmy, że to nie jedyne nowości zmierzające do gry. Wersja na next-geny ma zaoferować chociażby dużo ładniejszą oprawę. Co więcej, jak już wspominałem, Rockstar wciąż nie powiedziało nam wszystkiego.

Przypuszczam, że niedługo zobaczymy odświeżony tytuł w akcji. Od premiery dzieli nas już przecież raptem parę miesięcy. Rockstar lubi być tajemnicze, ale najwyższa pora na konkretny pokaz odnowionego GTA V.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się