Call of Duty Black Ops Cold War - mężczyzna w masce z wielkim, stalowym obuchem na tle płomieni

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

200 GB patcha do CoD: Black Ops Cold War to nie tak dużo. Prawda, Activision?

Gracze Call of Duty: Black Ops Cold War na konsolach Xbox Series X są zmuszeni obecnie pobrać całą grę od nowa. Wszystko z powodu pewnego błędu, którego na ten moment nie usunięto.

Jak informuje użytkownik Brad____H w wątku na Reddit’cie, ten zmuszony był wczoraj do pobrania „aktualizacji”, która ważyła ponad 200 GB. Oczywiście nie jest to żaden patch, a tak naprawdę wszystkie pliki gry zaktualizowane do najnowszej wersji.

Na szczęście kilka osób w komentarzach pod powyższym postem potwierdziło, że temat dotyczy tylko wybranych osób. W związku z tym nie każdego dotyka problem ściągania na dysk ponownie całego Cold Wara. Cóż, można mówić o szczęściu w nieszczęściu, jednakże prawda jest taka, że ta sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca.

W CoDerskiej społeczności temat update’ów stał się swego rodzaju memem. Sprawa przedstawiona w tym newsie nie zdarzyła się pierwszy raz i wcześniejsze aktualizacje przyprawiały graczy o podobne zdarzenia w przeszłości. Możemy mówić o pewnego rodzaju ruletce, dlatego nie dziwię się tytułowi omawianego w newsie wpisu z Reddita.

Jak widać, nie tylko CoD: Warzone miewa problemy. W tej drugiej grze akurat bardziej mam na myśli cheaterów, o których w ostatnim czasie dość często nasza redakcja pisze.

Musieliście kiedyś pobrać Call of Duty: Black Ops Cold War od nowa? Aż mnie dziw bierze, że już tyle czasu trwa nie naprawiono błędu, przez który się to wszystko dzieje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się