DoGRYwka - Star Wars Jedi_ Fallen Order, logo PS Plus, The Last of Us Part II

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – EA o Star Wars: Fallen Order 2, zaskoczeni mikropłatnościami w grze z Plusa i nietypowa zawartość z TLoU2

W sieci gracze wylewają sporo żalu w związku z jedną z gier z oferty PS Plus na sierpień 2021. Zaraz po uruchomieniu widzą masę mikropłatności, która według nich nie powinna mieć miejsca w takim tytule.

Deweloperzy miewają cudaczne pomysły podczas tworzenia swoich projektów. Całe szczęście, że z jednego z nich zrezygnowano w The Last of Us Part II. Pewien przeciwnik miał mieć naprawdę głupawy design, który mógłby zaszkodzić wizerunkowi produkcji.

Electronic Arts wypowiedziało się na temat powstania ewentualnej kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Miejmy nadzieję, że sequel dostanie zielone światło. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy wszystko już przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się