Far Cry 5 - Joseph Seed topless w żółtych okularach - zbliżenie na twarz

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Od dziś ogracie Far Cry 5 za darmo. Pamiętajcie o limitowanej czasowo promocji

Dziś rozpoczyna się darmowy weekend z Far Cry 5! Prudkcja będzie do zagrania za darmo na prawie wszystkich platformach, więc gracze nie powinni mieć powodu do narzekań.

Niestety, jeśli preferujecie korzystać jedynie ze Steam, muszę Was niemiło zaskoczyć, ponieważ na nim Far Cry 5 nie zostanie w najbliższym czasie udostępnione za darmo. Mimo to, jest masa innych miejsc, gdzie będziecie mogli pobrać tę grę, a na PC są to nawet aż dwie platformy. Rzućcie okiem na poniższą rozpiskę i zdecydujcie, na czym będziecie chcieli przetestować „piątkę”:

  • PC (Ubisoft Store) – 15:00
  • PC (Epic Games Store) – 19:00
  • PlayStation 4 i PlayStation 5 – 9:01
  • Xbox One i Xbox Series X oraz S – 9:01
  • Google Stadia – 7:00

Darmowy weekend potrwa do 9 sierpnia.

W chwili pisania tego artykułu okres darmowego weekendu jeszcze się nie rozpoczął. Warto jednak wspomnieć, że możliwy jest już pre-load. Jeżeli macie wolniejsze łącze internetowe lub chcecie zacząć równo ze startem tej akcji promocyjnej, polecam skorzystać z wcześniejszego pobrania plików.

W oczekiwaniu na sequel jednej z największych serii Ubisoftu, warto nadrobić poprzednią część. Choć Far Cry 6 oczywiście opowiada o zupełnie innej przygodzie, warto poznać np. postać głównego antagonisty „piątki” – Josepha Seeda. Nie będzie to spory spoiler, jeżeli dopowiem teraz, że pojawi się on w dodatku do FC6.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się