The Last of Us - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe zdjęcia planu serialu The Last of Us. Gracze już wiedzą, jaka scena powstaje

Serial The Last of Us powstaje bez przeszkód. W sieci udostępniono kolejne ujęcia z planu zdjęciowego. Fani domyślają się już, którą lokację na nich widać.

Niedawno pisaliśmy o pierwszych fotkach z planu serialowego TLoU. Zdjęcia ruszyły pełną parą i widowisko najwyraźniej rozwija się zgodnie z planem.

Fani podążają za ekipą filmową i właśnie w sieci pojawiły się kolejne ujęcia planu serialu. Widzimy na nich kilka budynków oraz scenografię, która jest dopiero w trakcie budowy. Całość przypomina lokacje z początkowych sekwencji gry. Zdjęcia zrobiono w Calgary, które leży w kanadyjskiej Albercie.

Fani marki wskazują też, że ekipa najpewniej filmuje teraz sceny mające miejsce w bostońskiej strefie kwarantanny. Nie możemy tego wykluczyć, ale ciężko to również jednoznacznie potwierdzić na podstawie poniższych zdjęć.

Niemniej widać, że kręcone są sceny już po wybuchu pandemii maczużnika. Niektóre budynki wyglądają na opustoszałe. Może to też być kwestia tego, że w momencie robienia zdjęć scenografia wciąż była w budowie. Ostatecznie całość faktycznie przypomina strefę kwarantanny z Bostonu.

Jeśli jesteście głodni nowych ujęć z planu, spokojna głowa. Serial The Last of Us ma przed sobą jeszcze długą drogę i możemy być pewni, że w ciągu najbliższych tygodni zobaczymy kolejne zdjęcia od fanów. Kto wie, może pojawią się nawet jakieś oficjalne materiały od HBO?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się