Netflix - logo na tle pieniędzy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Netflix zmienia ceny w Polsce. Premium wyjdzie drożej, a pakiet Podstawowy taniej

Subskrybentów Netflix czekają zmiany cen abonamentu. Gigant streamingu wprowadza istotne modyfikacje w cenniku swoich usług w Polsce.

Największy obecny w Polsce serwis streamingowy wprowadza zmiany w cenie swoich usług – czytamy na łamach serwisu Wirtualne Media. Nowe ceny obowiązują od teraz i dotyczą wszystkie osoby, które zdecydują się rozpocząć subskrypcję. Obecni subskrybenci też zapłacą więcej, ale dopiero od najbliższego terminu rozliczenia.

Najbardziej niekorzystna dla użytkowników zmiana dotyczy pakietu Premium. Podrożeje on z 52 złotych do 60 złotych.

Ucieszą się za to osoby subskrybujące pakiet Podstawowy. Jego cena zostaje obniżona z 34 złotych do 29 złotych.

Dodatkowo spokojni mogą być subskrybenci pakietu Standard, bowiem cena w tym przypadku nie ulegnie zmianie. W dalszym ciągu zapłacimy za niego 43 złote.

Jak to zwykle bywa przy okazji takich sytuacji, nie poznaliśmy konkretnych powodów zmian cennika. Warto mieć też na uwadze, że ceny usług Netflix zmieniają się co jakiś czas, więc kolejna modyfikacja nie jest większym zaskoczeniem. Na ceny wpływają czynniki niezależne od użytkowników.

Przy okazji przypomnę, że niedługo w ofercie Netflixa pojawi się również sporo nowych filmów i seriali, w tym Wiedźmin: Zmora Wilka. Pełną listę świeżych produkcji wraz z datami znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się