PS5 - konsola

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

„Każde PS5 sprzeda się w parę sekund” – twierdzi analityk

Choć Sony podjęło stosowne procedury, aby zwiększyć dostępność PS5 na rynku, pewien analityk branży growej twierdzi, że to nie wystarczy. Czy japońskiemu gigantowi uda się sprostać popytowi?

Wczoraj informowałem Was o zabezpieczeniu odpowiedniej liczby komponentów, by producent konsol PlayStation mógł ziścić swoje ambitne plany. Sony chce podwojenia wyniku obecnie sprzedanych, next-genowych konsol, co wielu może wydawać się rzeczą niemożliwą. Swój głos w tej sprawie zabrał analityk branżowy, Serkan Toto.

W przyszłości Sony będzie sprzedawać każdą pojedynczą sztukę PS5, którą wprowadzi na rynek w ciągu kilku sekund. Dlatego wyzwaniem nie jest generowanie popytu, ale podaży.

– informuje analityk branżowy Serkan Toto w rozmowie z Bloomberg

Za kilka miesięcy rozpocznie się sezon świąteczny. Być może nie wiecie, ale jest to okres w roku, kiedy najlepiej sprzedają się konsole. Bez odpowiedniego pokrycia dostaw walka o zakup takiego prezentu może być naprawdę zawzięta. Miejmy jednak nadzieję, że kalkulacje Serkana nie pokryją się w przyszłości ze stanem rzeczywistym.

Jeśli polujecie na PS5 w najbliższym czasie albo chcecie po prostu być na bieżąco z najlepszymi ofertami, zachęcam zaglądać do Działu Promocji. Znajdziecie tam zawsze najlepsze okazje z wielu różnych sklepów, dzięki czemu będziecie mieli dobre porównanie, gdzie najlepiej nabyć Wasz cel poszukiwań.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się