Star Wars Jedi: Fallen Order - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

EA potwierdza, że Star Wars Jedi: Fallen Order nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

Electronic Arts poinformowało, że zamierza dalej inwestować w markę Star Wars Jedi: Fallen Order. Sequel zapewne jest już w drodze.

Gracze bardzo ciepło przyjęli Fallen Order. Gra sprzedała się świetnie i prawdopodobnie była jednym z powodów, dla których EA musiało przeprosić się z grami singleplayer. Tytuł otrzymał też niedawno aktualizację na next-geny, co ponownie pobudziło plotki o sequelu.

Szef Electronic Arts potwierdził, że wydawca bynajmniej nie porzuca marki. Elektronicy chcą dalej w nią inwestować i przypuszczam, że niedługo usłyszymy o dalszych losach tego IP.

Star Wars Jedi: Fallen Order na Xbox Series X i PlayStation 5 to także moment dla nowych i powracających graczy, aby wskoczyć do tej niesamowitej gry. Nadal inwestujemy w obie te marki (w odniesieniu do Mass Effect i Fallen Order – red. ), a także w kolejne nasze niesamowite IP.

– powiedział CEO EA, Andrew Wilson, w trakcie konferencji z inwestorami
Źródło: Gamespot

Tak naprawdę powyższe wieści były tylko kwestią czasu. Kontynuacja Fallen Order jest obiektem plotek i doniesień od wielu miesięcy. Chyba nikt nie wierzył w to, że EA zaprzepaści ogromny sukces swojej nowej marki od Respawn Entertainment.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się