bohaterka z Control stoi tyłem z bronią, logo PS Plus, Danii z Far Cry 6 puka w drzwi (1)

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Control za darmo, ponad 200 promocji dla PS Plusowiczów i możliwy spin-off Far Cry

Wszyscy abonenci PS Plus mogą skorzystać z 246 rabatów na gry i dodatki. To świetna okazja dla osób opłacających subskrypcje na konsoli Playstation. Bardzo możliwe, że niejednej osobie przydadzą się te zniżki, aby nabyć upragnione od dawna produkcje.

Potwierdziły się także przecieki odnośnie Control. Każdy jest w stanie odebrać wersję digital tego tytułu na PC kompletnie za darmo. Co ciekawe, udało nam się potwierdzić ten fakt jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem. Wystarczył prosty trik.

Okazuje się też, że już niebawem będziemy mogli zagrać w konsolowe hity, nie posiadając przy tym samej konsoli. Wystarczy TV, pad i opłacona pewna usługa. Na łamach naszego serwisu pisaliśmy jeszcze o wielu innych, ciekawych newsach ze świata gier, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie pominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się