Edycję kolekcjonerską King’s Bounty II kupimy też w Polsce. I Ty możesz poczuć się jak król

King's Bounty II - potwór
PC PS4 Switch XOne

Zbieracze kolekcjonerek, mamy dobre wieści. Specjalne wydanie King’s Bounty II trafi do sprzedaży w naszym kraju. Zestaw jest dość bogaty.

Firma Cenega oficjalnie potwierdza, że w Polsce również uda nam się kupić edycję kolekcjonerską King’s Bounty II. Możecie już ją zamówić i specjalne wydanie gry da się kupić za około 330 złotych.

W zestawie otrzymujemy:

  • Pełną wersję gry w wydaniu Day One,
  • Replikę królewskiej korony,
  • Dwustronny plakat,
  • 36-stronicowy artbook w twardej oprawie,
  • Ścieżkę dźwiękowa na płycie.

Warto docenić też, że obyło się bez zbędnych „zapychaczy pudełka”. Dzisiejsze kolekcjonerki są nierzadko wypełnione tanimi i całkowicie zbędnymi gadżetami, które sztucznie podbijają ich cenę. W tym przypadku każdy chętny kolekcjoner otrzyma tylko konkretną zawartość.

King's Bounty 2 - zdjęcie edycji kolekcjonerskiej
Źródło: Informacja prasowa

Dodatkowo sama kolekcjonerka prezentuje się bardzo klimatycznie. Nie ma tu też przeogromnych figurek i replika korony wygląda na dość kompaktową. To oczywiście ucieszy graczy ceniących sobie ilość miejsca w mieszkaniu.

Gra ukaże się 24 sierpnia bieżącego roku na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Zamówienia przedpremierowe już wystartowały. Nasze wrażenia z przedpremierowego pokazu gry znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie