PlayStation współpracuje z następnym studiem. Nowe IP już w produkcji

Sony PlayStation - nowe gry
PS4 PS5

Pod koniec pierwszego dnia pokazów w ramach imprezy Summer Game Fest zapowiedziano zupełnie nową markę, która zmierza na konsole PlayStation. Za ten projekt będzie odpowiedzialne Deviation Games, którego wspomniana gra będzie wielkim debiutem.

Podczas krótkiej rozmowy między dwoma przedstawicielami Devation Games a Geoffem Keighleyem – prezenterem SGF dowiedzieliśmy się o tym, że wspomniany projekt będzie stawiał przede wszystkim na jakość wykonania. Sama produkcja ma być też innowacyjna w swoich głównych założeniach.

Niestety, twórcy nie byli w stanie podać jakichkolwiek innych szczegółów. Nie poznaliśmy zatem żadnej daty pokazu, wskazówek odnośnie typu gameplayu, a nawet klimatu tytułu czy docelowych platform. Cóż, zapoznano nas tak naprawdę z jedną wielką niewiadomą i… szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać. Być może usłyszymy o niej na ewentualnym pokazie PlayStation. Przypomnijmy, że Sony postanowiło kilka lat temu opuścić całkowicie E3 na rzecz własnego eventu. Do tej pory nie poznaliśmy daty tegorocznej edycji, aczkolwiek myślę, że śmiało możemy założyć, że będzie to wiadome już niedługo.

Z drugiej strony nie będę ukrywał, że niepokazanie czegokolwiek z tego nowego IP może budzić zaniepokojenie. Czyżby etap prac był na niezwykle wczesnym etapie? Jeżeli tak, dziwi mnie, jak twórcy odważnie wypowiadali się na temat swojej produkcji. Jednak Ci sami wspominali również, że „nie ma w niej miejsca na ego deweloperów”, więc jestem za tym, aby zaufać Devation Games. Co z tego wyniknie? Obyśmy się o tym dowiedzieli już niedługo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie