Death Stranding: Director's Cut zapowiedziane

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Metal Gear Solid w Death Stranding? Hideo Kojima szykuje nową wersję gry

Hideo Kojima zapowiedział Death Stranding: Director’s Cut. Rozszerzony hit słynnego dewelopera zostanie wkrótce lepiej zapowiedziany.

Pokaz Summer Game Fest 2021 przyniósł nam kolejne potwierdzenie plotek. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, Hideo Kojima potwierdził rozszerzone wydanie swojej ostatniej produkcji. Najpewniej pojawi się ono na PlayStation 5. Co więcej, niewykluczone, że z czasem doczekamy się też premiery na PC lub obie wersje pojawią się jednocześnie. Na razie musimy zaczekać na więcej konkretów.

Póki co wiemy, że Death Stranding: Director’s Cut powstaje i wkrótce doczeka się większej zapowiedzi. Jeśli reszta przecieków się potwierdzi, doczekamy się rozwinięcia zawartości fabularnej i poprawionej oprawy.

Dodatkowo sam zwiastun zasłużył na pochwałę. Kojima wprost nawiązuje w nim do swojej przeszłości z marką Metal Gear Solid. Kto wie, może rozszerzone Death Stranding przyniesie nam zupełnie nowe mechaniki prosto z przygód Snake’a i spółki? Pozostaje czekać na bardziej rozwiniętą zapowiedź.

Poniżej znajdziecie zwiastun Director’s Cut.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się