Final Fantasy VII Remake porównane na PS4 i PS5. Intergrade zdało egzamin

Final Fantasy VII Remake - porównanie PS4 i PS5
PS4 PS5

W sieci pojawiają się pierwsze porównania Final Fantasy VII Remake w wersjach na PS4 i PS5. Gra sporo zyskała na nowej generacji konsol Sony.

Remake siódmego Finala debiutuje na PS5 już dziś. Twórcy przygotowali sporą aktualizację oprawy (która idzie w parze z rozmiarem gry) i trochę dodatkowej zawartości fabularnej. Fani FFVII zdecydowanie powinni zainteresować się wersję Intergrade.

Do Internetu napływają już pierwsze porównania wersji gry z PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli wstrzymujecie się z zakupem nowej wersji FFVII, być może pomogą one Wam podjąć decyzję.

Materiał ElAnalistaDeBits pokazuje, że zmieniło się całkiem sporo. Square Enix sprawiło, ze gra wygląda dużo lepiej na konsoli nowej generacji. PS5 oferuje dużo ostrzejsze tekstury, co widać praktycznie na każdym kroku. Co więcej, deweloperzy usprawnili też oświetlenie. Prezentuje się ono trochę bardziej naturalnie

Jeśli w grach nie zależy Wam na oprawie, a na płynności, również znajdziecie coś dla siebie. Tryb 60 FPS na PS5 też zdecydowanie daje radę. Nieco zuboża on grafikę, ale gwarantuje rozgrywkę w stabilnych 60 klatkach na sekundę.

W ogólnym rozrachunku Final Fantasy VII Remake w wersji Intergrade to bardzo dobrze wyglądające ulepszenie. Gra wygląda lepiej, działa płynniej i dodatkowo oferuje więcej zawartości. Niewykluczone, że Square Enix dostarczyło fanom Finala jeszcze najlepszą wersję kultowego FFVII.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie