Battlefield 2042 sprawdzimy za darmo jeszcze przed premierą

Battlefield 2042 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Electronic Arts zapowiedziało, że każdy chętny będzie mógł przetestować Battlefield 2042. Przed premierą odbędą się darmowe testy wersji beta gry.

EA przerwało ciszę w wielkim stylu. Wczoraj zobaczyliśmy zwiastun nowego Battlefield i przy okazji zalano nas pierwszymi informacjami o grze oraz wieloma materiałami. Odbiór zwiastuna był dość mieszany i gracze z pewnością będą chcieli sprawdzić grę na własnej skórze.

Okazuje się, że EA faktycznie planuje dać graczom możliwość przetestowania BF2042. Wydawca potwierdza, że przed premierą odbędą się otwarte testy beta. Dodatkowo osoby składające preorder uzyskają do nich wcześniejszy dostęp.

Czy odbędzie się otwarta beta Battlefield 2042?

Tak, w miesiącach poprzedzających premierę zorganizujemy otwartą betę dostępną dla wszystkich graczy i na wszystkich platformach. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży dowolną edycję BF2042, otrzymasz wcześniejszy dostęp do otwartej bety. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów związanych z otwartą betą.

– czytamy na stronie gry

Nie podano jeszcze konkretnego terminu startu testów. Spodziewałbym się, że poznamy go w nadchodzących tygodniach. Battlefield 2042 ma zadebiutować w październiku, więc wersja testowa powinna zostać udostępniona jeszcze latem. Wkrótce poznamy też kolejne konkrety na temat samej gry, bowiem 13 czerwca odbędzie się pokaz rozgrywki na konferencji Microsoftu. Fani serii będą mieli co robić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie