Battlefield 2042 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 sprawdzimy za darmo jeszcze przed premierą

Electronic Arts zapowiedziało, że każdy chętny będzie mógł przetestować Battlefield 2042. Przed premierą odbędą się darmowe testy wersji beta gry.

EA przerwało ciszę w wielkim stylu. Wczoraj zobaczyliśmy zwiastun nowego Battlefield i przy okazji zalano nas pierwszymi informacjami o grze oraz wieloma materiałami. Odbiór zwiastuna był dość mieszany i gracze z pewnością będą chcieli sprawdzić grę na własnej skórze.

Okazuje się, że EA faktycznie planuje dać graczom możliwość przetestowania BF2042. Wydawca potwierdza, że przed premierą odbędą się otwarte testy beta. Dodatkowo osoby składające preorder uzyskają do nich wcześniejszy dostęp.

Czy odbędzie się otwarta beta Battlefield 2042?

Tak, w miesiącach poprzedzających premierę zorganizujemy otwartą betę dostępną dla wszystkich graczy i na wszystkich platformach. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży dowolną edycję BF2042, otrzymasz wcześniejszy dostęp do otwartej bety. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów związanych z otwartą betą.

– czytamy na stronie gry

Nie podano jeszcze konkretnego terminu startu testów. Spodziewałbym się, że poznamy go w nadchodzących tygodniach. Battlefield 2042 ma zadebiutować w październiku, więc wersja testowa powinna zostać udostępniona jeszcze latem. Wkrótce poznamy też kolejne konkrety na temat samej gry, bowiem 13 czerwca odbędzie się pokaz rozgrywki na konferencji Microsoftu. Fani serii będą mieli co robić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się