Tiny Tina's Wonderlands - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tiny Tina’s Wonderlands oficjalnie. Nowa gra w świecie Borderlands na zwiastunie

Zapowiedziano Tiny Tina’s Wonderlands. Nowa gra twórców Borderlands wygląda świetnie i opublikowano jej pierwszy zwiastun.

Potwierdziły się niedawne plotki głoszące, że Gearbox szykuje nowe „Borderlands”. Na pokazie Summer Game Fest 2021 zapowiedziano Tiny Tina’s Wonderlands. To looter-shooter w klimacie high fantasy, o którym dowiemy się więcej latem bieżącego roku.

Tiny Tina może być znana fanom serii Borderlands z dodatku do drugiej odsłony serii o tytule Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep. Co prawda, mogliśmy ostatnio usłyszeć o przecieku gry z tytułową bohaterką. Warto jednak zaznaczyć, że mówimy tutaj o spin-offie, a nie o pełnoprawnej części serii.

Na powyższym wideo możecie zobaczyć nawet znajomą twarz ze wspomnianego DLC. Pamiętacie Butt Stallion, czyli księżniczkę, która za eridium w dosyć obrzydliwy sposób obdarowywała nas nową bronią? Tak, to właśnie ona powróci. Zapowiada się gratka dla fanów Borderlands i pozostaje nam tylko czekać na konkrety.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się