Zapowiedziano czwarty sezon do Call of Duty Warzone i Cold War. Nowe tryby, zombie i… smok?

Call of Duty Warzone i Cold War nowy sezon, zwyrol grozi panu w okularach
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Podczas pokazów Summer Game Fest jedna z deweloperek przedstawiła szczegóły nowego czwartego sezonu w Call of Duty Warzone i Cold War. W grach nie zabraknie nowych operatorów, broni, trybów, a także… zombie i smoków.

Już 17 czerwca wystartuje czwarty sezon w Call of Duty Warzone i Cold War. Activision przygotowała naprawdę nietypową zawartość. Można było oczywiście spodziewać się zupełnie nowych skórek, map oraz nowych trybów. Ponownie do produkcji zawitają zombie. Cóż, przez ułamek sekundy mogliśmy zobaczyć także gigantycznego stwory i smoka ziejącego ogniem. Nie zdziwiłbym się, gdyby te kreatury były kolejnymi wariantami wspomnianych przed momentem umarlaków. Najpewniej będą wchodziły w skład przeciwników w jednym z nadchodzących eventów.

Jak widać, twórcy nie dają graczom ani chwili na oddech, ponieważ w ostatnim czasie cały dodają do Cold War i Warzone masę nowej zawartości. Jeszcze niedawno pisaliśmy o skórce Rambo i kilku innych bohaterach znanych z kina lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Szczerze mówiąc, po tych kilkunastu sekundach filmiku nie mogę się doczekać czwartego sezonu. Co sądzicie? Jak się Wam podoba ta zapowiedź?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie