DoGRYwka - Geralt klęczy nad tropem swojej wiary, logo PS Plus i piłkarz z gry FIFA

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – next-genowy Wiedźmin, przecieki z FIFA 22 i uważajcie na wiadomości o PS Plus

Jeden z internautów trafił na trop polskiego hitu od Techlandu, który według niego mógłby trafić 1 lipca do abonamentu PS Plus. Najpewniej jednak tak nie będzie, a my wytłumaczyliśmy dlaczego.

Dzisiaj na pewno fani uniwersum Wiedźmina mają powód do uśmiechu na twarzy. Poznaliśmy nareszcie harmonogram imprezy WitcherCon, która już za parę dni się odbędzie. Co event ma wspólnego z next-genową wersją Wiedźmin 3? Okazuje się, że sporo.

Ten poniedziałek przyniósł nam także masę innych informacji ze świata gier, np. kolejne przecieki materiałów z FIFA 22. Niestety, te spowodowały negatywne skutki, które szczególnie mogą się nie spodobać graczom. Jesteście jeszcze głodni ciekawych newsów? Oby tak, bo tych na łamach naszego serwisu dziś nie zabrakło.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się