nowe gry Days of Play 2021 - grafika nowe gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Premiery gier na PS4 i PS5. Piekielna rozwałka, „drewniane” RPG i powrót klasyka z zombie

Nowe gry wkrótce trafią na konsole PS4 i PS5. Tym razem bez wielkich debiutów, ale za to powróci kilka bardzo dobrych produkcji.

Po bardzo intensywnych tygodniach grania, przyszedł czas na chwilę wytchnienia. Nadchodzące dni nie przyniosą nam wielkich debiutów, ale za to możemy liczyć na kilka ciekawych powrotów. Oczywiście na PS4 i PS5 pojawią się zupełnie nowe gry, ale spora część premier to ponowne wydania znanych produkcji.

To największe z nich zadebiutuje 29 czerwca. Mowa o DOOM Eternal, które niedawno doczekało się zapowiedzi next-genowej wersji. Jeśli chcecie powtórzyć sobie piekielną strzelankę, zdecydowanie warto.

Tego samego dnia zadebiutują też dwie ciekawe, mniejsze produkcje: Curved Space i Zombies Ate My Neighbors and Ghoul Patrol. Ten drugi tytuł może być znany miłośnikom klasycznych gier, bowiem to kontynuacja produkcji z 1993 roku.

30 czerwca to ostatni i przy tym mniej intensywny dzień premier nadchodzącego tygodnia. Chętni gracze zapoznają się z Doki Doki Literature Club Plus, czyli rozszerzonym wydaniem szalenie popularnej w niektórych kręgach powieści wizualnej. Dodatkowo tego samego dnia ukaże się Greedfall w wersji na konsole nowej generacji. Jeśli lubicie lekko „drewniane” gry RPG, warto mieć nowe wydanie na oku.

A jeśli interesują Was nowe gry na wszystkie platformy, sprawdźcie nasze multiplatformowe zapowiedzi tygodnia. Nie musicie martwić się o brak świeżych produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się