PS plus lipiec 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus na lipiec 2021 z polskim hitem? Raczej nie, w sieci krąży fałszywy trop

W sieci pojawiła się „wskazówka” mająca potwierdzić obecność jednego z polskich hitów w PS Plus na lipiec 2021. Raczej bym na to nie liczył. Gracze szukają dziury w całym.

Już za parę dni poznamy pełną ofertę lipcowego PlayStation Plus. Im bliżej ogłoszenia, tym więcej bardziej lub mniej wiarygodnych plotek pojawia się w sieci.

Na forum Reddit pojawił się wpis pewnego użytkownika, który twierdzi, że do usługi zawita Dying Light w podstawowym wydaniu. Jako argument podano fakt, że rzeczona wersja gry widnieje w PlayStation Store w kategorii Free to Play i nie da się jej kupić. Zwykle gry mające trafić do Plusa są blokowane w PS Store przed ogłoszeniem oferty. Niestety, teorię forumowicza da się bardzo łatwo podważyć.

Po pierwsze, Dying Light w standardowej edycji nie da się kupić również w Microsoft Store. Co więcej, dotyczy to również konsolowych wydań pudełkowych. Jeśli wejdziemy na stronę dowolnego polskiego elektromarketu, zauważymy, że jedyna dostępna wersja gry w pudełku to Enhanced Edition.

Po drugie, w sekcji Free to Play w PS Store często lądują dość przypadkowe gry. Przypięte do kategorii są też takie produkty jak Watch Dogs: Complete Edition, testy beta Tetris Connected czy jeden z trybów do DOOM Eternal. Wymienionych pozycji też nie da się kupić i przypisać do konta.

Oczywiście nie mamy stuprocentowej pewności, że Dying Light nie trafi do PS Plus na lipiec 2021. Jest to nawet w pewien sposób możliwe biorąc pod uwagę, że kampania promocyjna Dying Light 2 rusza pełną parą. Jeśli jednak chcielibyśmy bazować tylko na wspomnianej teorii, raczej nie nastawiałbym się na wprowadzenie zombiaczej produkcji do Plusa.

Oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus na lipiec 2021 powinno mieć miejsce w godzinach popołudniowych 30 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się