Forza Horizon 5 - samochody

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dziś znów zobaczymy Forza Horizon 5 w akcji. Nie zabraknie ładnych widoków

Forza Horizon 5 otrzyma już dziś kolejną prezentację. Twórcy zapraszają zainteresowanych graczy na pokaz nowości zmierzających do serii gier.

Informacji o nowej odsłonie Forza Horizon nigdy za wiele. Twórcy chętnie dzielą się ciekawostkami ze świata nowej gry wyścigowej i mają jeszcze sporo do pokazania. Jeśli ciekawi Was kolejna dawka wieści o grze, zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu na dzisiejszy wieczór.

Deweloperzy zapowiadają, że o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejny pokaz gry. W jego trakcie omówione zostaną takie kwestie jak system oświetlenia i technologia użyta do stworzenia wewnątrzgrowego nieba. Jeśli lubicie takie technologiczne ciekawostki, zdecydowanie warto stawić się na transmisji.

A gdzie zobaczymy prezentację? Potwierdzono, że livestream odbędzie się na platformie Twitch.tv. Oficjalny kanał Forza Horizon 5 znajdziecie w tym miejscu. Dodatkowo spodziewałbym się, że zapis transmisji zostanie później udostępniony na YouTube lub będzie dostępny na Twitch.tv.

Na razie nie wiadomo, czy twórcy planują pokazać zupełnie nowe fragmenty rozgrywki. Jest to prawdopodobne, ale nie możemy tego w tej chwili potwierdzić. Pewne jest natomiast, że zdecydowanie będzie na co popatrzeć. Forza Horizon 5 wygląda prześlicznie i ładnych widoków spodziewałbym się też na livestreamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się