Greedfall - ogromny potwór w lesie - nowa edycja gry może trafić do PS Plus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Odebrałeś GreedFall z PS Plus? Możesz nie otrzymać darmowej aktualizacji na PS5

Twórcy GreedFall zapowiedzieli darmową, next-genową aktualizację oraz Gold Edition, które będzie zawierać wraz z podstawową wersją dodatkowo DLC. Twórcy milczą na temat tego, czy wspomnianym update’m nacieszą się też abonenci PS Plus.

Jak informuje Wccftech, next-genowy patch do GreedFall ma zawitać 30 czerwca, a wraz z nim zadebiutuje Gold Edition, które będzie zawierać wszystkie dotychczasowe dodatki, w tym nadchodzące The De Vespe Conspiracy. Kompletna edycja także zadebiutuje pod koniec tego miesiąca, dlatego warto zainteresować się od razu kompletną wersją gry, jeżeli podstawowej jeszcze nie posiadacie.

GreedFall na konsolach nowej generacji zostanie usprawniony o wsparcie dla 4K na PS5 i Xbox Series X. Nie zabraknie też lepszej oprawy wizualnej, szybszego ładowania oraz 60 FPS w trybie wydajności.

Z jakiegoś powodu wydawca gry pod powyższym tweetem unika odpowiedzi na to, jak sytuacja ma się do osób, które posiadają GreedFall ze styczniowego PS Plus. Czyżby miało to mieć powiązanie z ofertą abonamentu PlayStation na lipiec? Cóż, bardzo możliwe. Powinniśmy o tym przekonać się już pojutrze, w momencie ogłoszenia gier na przyszły miesiąc.

Co ciekawe, Gold Edition ma zajmować około 32,5 GB, co przewyższa standardową wersję o aż 20,5 GB. Warto jednak zaznaczyć, że tak wielka różnica wynika ze względu na polepszoną grafikę, a także zawieranie w sobie wspomnianego DLC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się