PS5 PlayStation 5 - konsola

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

PlayStation 5 i piłkarskie awatary do wygrania. Ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie

Jeśli chcesz wygrać PlayStation 5 lub piłkarskie awatary, masz na to ostatnią chwilę. Wkrótce zakończy się konkurs Summer of Footbal.

Jakiś czas temu poinformowaliśmy o rozpoczęciu konkursu Summer of Football. W jego ramach można zgarnąć PlayStation 5, FIFA Points lub piłkarskie awatary. Zmagania graczy trwają w najlepsze. PlayStation przypomina, że fani piłki nożnej mają ostatnią chwilę na wzięcie udziału w „zawodach”. Jeśli chcecie wziąć udział, macie czas do 18 lipca.

Gwoli przypomnienia – aby zaangażować się w konkurs, wystarczy grać w FIFA 21 na PS4 i zdobyć wymagana trofea. Jeśli macie już wszystkie trofea, wyzwania zaliczą się automatycznie. Cztery wyzwania są związane bezpośrednio z grą i każde z nich nagrodzi Was wyjątkowym awatarem do ozdobienia swojego profilu PSN. Kiedy zrealizujecie wszystkie zadania, musicie odpowiedzieć na specjalne pytanie finałowe, które odblokuje się 12 lipca. Wśród osób biorących udział zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie konsolę PlayStation 5.

Poniżej znajdziecie instrukcję uczestnictwa w Summer of Footbal:

  1. Uruchom aplikację Summer of Football i zaloguj się poprzez podanie swojego PSN-ID
  2. Sprawdź trwające wyzwania, które musisz ukończyć
  3. Odbierz nagrody i weź udział w finałowej fazie konkursu z szansą wygrania PS5 lub FIFA Points

Nagrody są bardzo atrakcyjne. Jeśli gracie w FIFA 21, wzięcie udziału w Summer of Football może być dobrym pomysłem. Kto wie, może uda Wam się nawet zgarnąć wymarzoną konsolę?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się