Wiedźmin 3 - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Naostrzcie oba miecze. Wiemy, kiedy zobaczymy Wiedźmina 3 w wersji na next-geny [AKTUALIZACJA]

Wiedźmin 3 w wydaniu na konsole nowej generacji doczeka się wkrótce prezentacji. Fanom udało się odszyfrować wiadomość twórców. Szykujcie się na WitcherCon.

CD PROJEKT RED potwierdziło next-genową wersję Dzikiego Gonu już wiele miesięcy temu. Do teraz nie widzieliśmy jednak odświeżonej gry w akcji, a dodatkowo nie wskazano nawet terminu pokazu. Na szczęście najpewniej nie poczekamy już zbyt długo.

Jakiś czas temu zapowiedziano wydarzenie WitcherCon. Teraz w sieci pojawił się zwiastun, w trakcie którego widzimy kilka zamazanych obrazków, które mają nawiązywać do tego, co ujrzymy na rzeczonym evencie. Nie trzeba być jednak detektywem, aby je rozszyfrować. Odkryciem podzielił się serwis Redanian Intelligence.

Grafiki prezentują ujęcia ze zwiastunów gry Wiedźmin 3. Redzi nie mają raczej do pokazania nic nowego poza właśnie next-genową wersją produkcji. No chyba, że o czymś jeszcze nie wiemy. Odświeżony Dziki Gon to jednak najbardziej prawdopodobny kandydat do pokazu na święcie fanów Geralta i spółki.

WitcherCon rozpocznie się 9 lipca i potrwa do 10 lipca. Na wydarzeniu zobaczymy nie tylko next-genowego Wiedźmina 3, ale też wywiady z twórcami, panele dyskusyjne i wiele więcej. Oczywiście nie zabraknie również materiałów z filmowego i serialowego świata Wiedźmina.


AKTUALIZACJA

CD Projekt RED potwierdza, że next-genowy Wiedźmin 3 nie pojawi się na WitcherCon. Czemu w takim razie w zapowiedzi uwzględniono materiały z gry i opatrzono je sugestywnym dopiskiem? To wiedzą już tylko sami Redzi.

Zaprezentowaliśmy pełny program nadchodzącego WitcherConu, którego pierwsza transmisja zaplanowana jest na 9 lipca na godzinę 19:00. W programie tym nie znajdzie się nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wykorzystująca dodatkową moc konsol nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5 oraz komputerów PC.

– potwierdza Marta Piwońska PR Project Manager w CD Projekt RED
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się