FIFA 21 - piłkarze walczą o piłkę na boisku, tak jak w FIFA 22

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe przecieki z FIFA 22. Są pierwsze zmiany, piłkarze dostali ciepłe bluzy

Wiele źródeł wskazuje, że EA zdecydowało się anulować beta FIFA 22. Wszystko z powodu przecieków informacji na temat gry. Jak się okazuje nie zabraknie nowości w temacie taktyki.

Jak informuje Dexerto, w ostatnim czasie do sieci trafiło przedwcześnie sporo informacji odnośnie FIFA 22. Z tego powodu osoby, które miały testować grę w najbliższym czasie, otrzymały wiadomości mailowe z anulowaniem okresu bety gry. Tak przynajmniej informują poniższe wpisy na Twitterze:

Co ciekawe, nasz ostatni news o wielkości plików z beta FIFA 22 to niejedyne nowości na temat nadchodzącej odsłony tego piłkarskiego cyklu. Okazuje się, że twórcy mają zaimplementować kilka zmian, które śmiało można nazwać małą rewolucją w temacie taktyki.

Do FIFA 22 ma zostać wprowadzona ułatwiona zmiana obrońcy podczas ataku napastnika. Odpowiednio przy użyciu R3 będziemy mogli wybrać jednego z najbliższych obrońców. Electronic Arts postawiło jednak głównie nacisk na tworzenie taktyk ofensywnych. Gracze będą mogli odpowiednio predefiniować wcześniej zachowania piłkarzy, by użyć konkretnych zagrań podczas spotkań. Do sieci trafiły też przecieki odświeżonych elementów interfejsu, takich jak podgląd boiska w różnych formach. Na sam koniec zostawiam ciekawostkę – zawodnicy będą mogli ubrać ciepłe bluzy, co jest miłym akcentem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się