DoGRYwka - konsola Nintendo Switch OLED, cosplay Ellie z koniem i konsola PS5 z padem Dualsense

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowy Switch Pro-wizorka, cosplay Ellie jak z gry i piszczące PS5

Dobry wieczór lub dzień dobry w zależności od pory, kiedy to czytacie. Dzisiaj to się działo! Po wielu miesiącach pokazano w końcu Nintendo Switch OLED. Niestety, konsola nie okazała się tym, czego oczekiwali gracze.

Po dłuższej przerwie od wrzucania cosplay’ów na stronę postanowiliśmy pokazać Wam Ellie z The Last of Us. Jak się przekonacie, nie potrzeba negliżu w tego typu zdjęciach, by wykonać naprawdę świetną robotę.

Być może część z Was może mierzyć się z problemem piszczącego PS5. Jeden z polskich serwisantów podjął się próby naprawy konsoli swojego klienta z właśnie taką usterką. Jak mu poszło? Więcej o tym przeczytacie w naszym artykule. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się