Bohaterowie Deathloop strzelają do siebie - gra zostanie ponownie pokazana podczas zbliżającego się State of Play

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Miał być wielki pokaz gier PlayStation, a będzie prezentacja Deathloop

Już w tym tygodniu odbędzie się State of Play, czyli pokaz nowych informacji na temat gier zmierzających na konsole PlayStation. Dla wielu graczy może być to rozczarowanie, ponieważ od dawna wszyscy wyczekują imprezy na miarę PlayStation Experience.

Jak informuje PlayStation Blog, już w ten czwartek o godzinie 23:00 odbędzie się kolejne State of Play. Co ciekawe, pokaz ma się skupić na grach zewnętrznych wydawców, a aż 9 minut zostanie poświęcone Deathloop. Całość zobaczymy na Twitchu oraz YouTube w formie livestreamu. Zarezerwujcie sobie 30 minut, bo tyle ma potrwać transmisja.

PlayStation zaznaczyło, że nie zobaczymy żadnych nowinek na temat God of War, Horizon Forbidden West oraz nowej generacji PlayStation VR. Mimo to, mamy też bardzo dobre wieści. Japoński gigant poprosił, aby jego fani byli czujni przez całe lato, ponieważ będą pojawiać się następne aktualizacje w tej sprawie.

Cóż, bez wątpienia w sieci za chwilę wyleje się masa hejtu w związku z zaistniałą sytuacją. Cieszy fakt, że w najbliższych tygodniach zobaczymy jeszcze więcej nowości. Miejmy tylko nadzieję, że zadowolą one graczy z całego świata. A nuż, w czwartek może też zobaczymy perełki i zaskoczenia? Sam z niecierpliwością wyczekuję premiery Deathloop, także z miłą chęcią obejrzę czwartkowy pokaz.

Jesteście rozczarowani informacją opublikowaną przez PlayStation, a może jednak macie pozytywne nastawienie wobec zbliżającego się State of Play?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się