PlayStation-5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – tutaj zawsze znajdziesz i kupisz najtaniej

Konsole PlayStation 5 można bez problemu znaleźć w wybranych sklepach. Chcecie kupić najtaniej bez zbędnego przeglądania wszystkich elektromarketów? To proste.

Choć skończyły się czasy, kiedy to codziennie podsyłaliśmy Wam po kilkanaście różnych ofert na zestawy PlayStation 5, nadal nie ma większego problemu, by kupić konsolę. Tak, chciałoby się najtaniej. Po to powstał nasz kolejny przegląd ofert. Zapraszamy!

W tym tekście zawsze znajdziesz, gdzie kupić PlayStation 5 najtaniej. Aktualizujemy go kilka razy dziennie. Wiadomo, nie zawsze najtaniej nie znaczy tanio, ale cóż… robimy co możemy, by pomóc Wam upolować PS5 w najniższej cenie.

PlayStation 5 najtaniej – tutaj obecnie najniższa cena:

[Aktualizacja cen i ofert – 09.07.2021, godz. 21:05]

W chwili aktualizacji przeglądu ofert, najniższą cenę na PS5 oferuje Media Expert. Tam za konsolę z napędem Blu-Ray + Ratchet & Clank: Rift Apart + Sackboy: A Big Adventure płacimy 3099 zł. Poniżej link do oferty.

A tak prezentują się wszystkie dostępne w sklepach zestawy PS5:

Jeśli akurat traficie do naszego tekstu i jakiś zestaw będzie wyprzedany, warto zajrzeć bezpośrednio do sklepów, by przejrzeć tam ceny PS5 i dostępne zestawy. Oto linki:

Na koniec zachęcamy do codziennego odwiedzania naszego działu z promocjami. Sporo się tam dzieje i można zaoszczędzić grosza na grach, sprzęcie oraz akcesoriach gamingowych (oraz do konsol).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się