PS Plus lipiec 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gry z PS Plus na lipiec 2021 dostępne od dziś. Pamiętajcie o bonusie

Już od dziś odbierzemy gry z oferty PS Plus na lipiec 2021. Dodatkowo przypominamy o bonusie dla graczy, którzy ominęli poprzedni zestaw.

Nowy miesiąc, nowa oferta PlayStation Plus. Tym razem gracze są wyjątkowo podzieleni i nie każdy jest zadowolony z lipcowego zestawu gier. Jeśli jednak spojrzymy na niego przez pryzmat cen udostępnionych produkcji, nie ma tragedii.

Już od dziś odbierzemy nowe tytuły przeznaczone dla Plusowiczów. Zestawienie gier w pakiecie prezentuje się następująco:

  • A Plague Tale: Innocence (ulepszone i tylko na PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
  • WWE 2K Battlegrounds (PS4)

Dodatkowo przygotowano bonus dla graczy, którzy nie odebrali zestawu z czerwca:

  • Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown

W chwili publikacji tego artykułu, można już pobierać A Plague Tale: Innocence i oczywiście Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown. Pozostałe produkcje powinny być dostępne od dzisiejszego południa. Jeśli zależy Wam na czasie, sprawdzajcie PS Store co godzinę.

A jeśli chcecie zapoznać się bliżej z grami z PS Plus na lipiec 2021, poniżej znajdziecie materiał PlayStation Access. Prezentuje on fragmenty rozgrywki z udostępnionych w tym miesiącu produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się