Wiedźmin 3 - kadr z Toussaint, gdy Geralt przemierza ulice miasta z modami na RT i 8K

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 po graficznym zastrzyku – 8K i 50 modów [WIDEO]

Digital Dreams przygotowało nagranie, w którym przedstawiono grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z ponad 50 modyfikacjami, dzięki którym produkcja prezentuje się niesamowicie.

Już niejednokrotnie pokazywaliśmy na łamach naszego serwisu świetne materiały wideo wspomnianego kanału. Tym razem na komputerze z RTX 3090 i Ryzen 3900x uruchomiono jedną z największych, polskich produkcji wszechczasów. Zobaczcie, jak prezentuje się gra po ogromnym liftingu dzięki modyfikacjom:

Moją uwagę szczególnie przykuło bajecznie wyglądające Touissant, które znacznie zyskało dzięki modowi podkręcającemu oświetlenie. Szczerze mówiąc, nie zakładałem, że z takiej specyfikacji sprzętu można wyciągnąć aż tak dużo. Jestem ciekaw, jakie temperatury panowały wewnątrz, ponieważ musiało być tam jak w piekle.

Jeżeli posiadacie odpowiednio silny komputer i chcecie zaznać takich samych wodotrysków graficznych, w opisie powyższego nagrania odnajdziecie pełną listę modów wraz z poradnikiem ich instalacji. Gorąco zachęcamy do tego typu zabaw z modyfikacjami do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o bardzo podobnej prezentacji z tego samego kanału, aczkolwiek dotyczy ona GTA V. Więcej na jej temat przeczytacie w tym artykule. Jak Wam się podoba omawiane w tym tekście nagranie? Z pewnością chcielibyśmy, by tak wyglądała next-genowa wersja trzeciego Wiedźmina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się