Grafika promująca dodatek Blood Money do Red Dead Online - trójka bohaterów w ładnych ubraniach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Red Dead Online w końcu z nową zawartością. Szykujcie się na dodatek do gry

Rockstar Games zapowiedziało ogromne rozszerzenie do Red Dead Online. Pokaz treści z dodatku Blood Money odbędzie się już jutro, a sama premiera za kilka dni.

Na ten moment o Blood Money nie wiemy jeszcze za dużo. Na szczęście ten stan nie będzie trwał długo, ponieważ 7 lipca twórcy gry mają podzielić się konkretami, w tym trailerem przedstawiającym nowości. To nie koniec dobrych wieści, ponieważ deweloperzy postanowili umilić graczom ten tygodniowy okres oczekiwania. Jak możemy przeczytać na stronie Rockstar Games:

Aby przygotować się do premiery nowej aktualizacji Red Dead Online: Blood Money 13 lipca, skorzystajcie ze specjalnych bonusów w Red Dead Online przez cały ten tydzień, w tym 2X RDO$ i XP we wszystkich trybach Showdown i A Land of Opportunities.

Zwycięstwo w dowolnym trybie Showdown Mode w tym tygodniu przyniesie graczom nagrodę w postaci 30% zniżki na ulepszenie karty umiejętności, podczas gdy ukończenie zadania „Kill Them, Each and Every One” z A Land of Opportunities zaowocuje nagrodą w postaci darmowej mapy skarbów. Bimbrownicy powyżej Rangi 100, którzy wygrają dowolny tryb Showdown, otrzymają również ofertę na 3 sztabki złota zniżki na dowolny Moonshine Bar Theme.

Długoletni gracze Red Dead Online, którzy mają rangę 100 lub wyższą, otrzymają ofertę na 50% zniżki na wybraną broń, a każdy, kto zakupi modyfikację broni w tym tygodniu, otrzyma ofertę na 40% zniżki na wybrany rewolwer oraz 200 sztuk amunicji do rewolweru Express. Dodatkowo, wszystkie wymagania Rangi Broni i Pamphlet zostały zniesione w tym tygodniu.

– informuje Rockstar Games na swojej stronie

Bez wątpienia to wszystko ucieszy graczy Red Dead Online. Przypomnijmy, że Ci kilka miesięcy temu wielu z nich brało udział w ogromnym proteście. Przebranie się za klaunów miało uzmysłowić deweloperom, że społeczności gry brakuje nowej zawartości. Miejmy nadzieję, że Blood Money będzie tym, na co było warto tyle czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się