Test Drive Unlimited Solar Crown - złoty samochód

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Test Drive Unlimited Solar Crown w świetle neonów Hong Kongu. Data premiery zasmuci wielu graczy

Do sieci trafił nowy trailer Test Drive Unlimited Solar Crown, który nareszcie pokazuje lokację, po której będziemy się ścigać. Okazuje się, że tym razem trafimy do Hong Kongu. Poznaliśmy też datę premiery.

Od ostatniej wieści na temat Test Drive Unlimited Solar Crown minęło trochę czasu. Dziś wieczorem podczas pokazu Nacon Connect zaprezentowano kolejny zwiastun zbliżającej się produkcji od KT Racing. Niestety, na premierę ścigałki jeszcze długo poczekamy – zapowiedziano ją dopiero na 22 września 2022 roku.

Dowiedzieliśmy się też na temat umiejscowienia akcji tego tytułu. Fani japońskich klimatów będą w siódmym niebie, ponieważ tym razem mamy trafić na wyspę Hong Kongu. Szczególnie zwróciłem uwagę na fragment z pościgiem w świetle neonów, które są charakterystyczne dla ulic wspomnianego regionu Chin. Przez cały trailer przygrywał świetny utwór Fireworks od Yuksek i mam nadzieję, że soundtrack produkcji będzie właśnie na takim poziomie.

Bez wątpienia odległy termin premiery gry nie ucieszy wielu graczy. Mimo to, powinniśmy uzbroić się w cierpliwość, bo chyba nikt nie chce otrzymać przedwcześnie nieskończonego produktu, prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się