Najciekawsze zapowiedzi z E3 2021. Zobaczcie, czy sprawdziliście wszystkie

E3 2021 - najważneisjze zapowiedzi
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

E3 2021 i Summer Game Fest zapewniły sporo ciekawych zapowiedzi. Przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych pokazów ostatnich tygodni.

Tegoroczne E3 oficjalnie się kończy. Rozdano już nawet E3 Awards, więc przyszedł czas na podsumowania. W tym roku obyło się bez gigantycznych zapowiedzi, ale poznaliśmy daty premiery wielu ważnych produkcji i zdecydowanie warto rzucić na nie okiem. Przygotowaliśmy zestawienie wybranych, naszym zdaniem najciekawszych zapowiedzi i pokazów, które ujrzeliśmy na niektórych konferencjach E3 2021.


Summer Game Fest 2021

O ile Summer Game Fest 2021 nadal trwa i jest osobną imprezą, zagwarantowało ono wiele miłych niespodzianek. Postanowiliśmy uwzględnić je w tym zestawieniu. Znajdzie się coś dla fanów Borderlands, Dark Souls, a nawet Hideo Kojimy.


Koch Primetine

Koch Media miało wyjątkowo nietypową prezentację. Obyło się bez większych pokazów gier i większość wydarzenia obfitowała w wywiady z twórcami. Dwie zapowiedzi z pewnością uradują jednak polskich graczy.


Ubisoft

Ubi nie zaskoczyło niczym nadzwyczajnym, aczkolwiek wreszcie zobaczyliśmy w akcji grę Avatar. Dodatkowo znalazło się miejsce dla powrotu lubianych bohaterów z serii Far Cry i zapowiedzi nowości zmierzających do Valhalli.


Microsoft i Bethesda

Tutaj z kolei zdecydowanie nie mamy na co narzekać. Masa świetnych pokazów, parę bardziej lub mniej przewidywalnych niespodzianek i wielki prezent dla subskrybentów Xbox Game Pass. Microsoft i Bethesda zdecydowanie zasłużyły na brawa.


Square Enix

Square nie próżnuje, choć zapowiadało głównie gry skierowane do fanów swoich największych serii. Potwierdzenie plotek o souls-like’owym Finalu i pewna gra bazowana na marce Marvela to jednak miłe zaskoczenia.


Capcom

To chyba jedno z większych rozczarowań tegorocznego E3. Capcom nie zaszalał pod względem ogłaszania nowości. Wyróżniliśmy tylko jedną z nich, bowiem dotyczy ona jednej z mocniejszych produkcji bieżącego roku.

Nintendo

Big N miało sporo do pokazania i uraczyło nad 40 minutami wypełnionymi zapowiedziami. Nieco rozczarowywać może brak Metroid Prime 4 i Bayonetta 3 na konferencji, ale pokaz jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na Switcha w pewien sposób to wynagradza.


Na razie tyle zapowiedzi musi nam wystarczyć. Warto jednak pamiętać, że 22 lipca odbędzie się konferencja Electronic Arts, a plotki mówią, że PlayStation również szykuje pokaz gier. Jeśli mało Wam nowości, zdecydowanie warto czekać na dalsze kroki wspomnianych producentów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie