E3 2021 - najważneisjze zapowiedzi

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Najciekawsze zapowiedzi z E3 2021. Zobaczcie, czy sprawdziliście wszystkie

E3 2021 i Summer Game Fest zapewniły sporo ciekawych zapowiedzi. Przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych pokazów ostatnich tygodni.

Tegoroczne E3 oficjalnie się kończy. Rozdano już nawet E3 Awards, więc przyszedł czas na podsumowania. W tym roku obyło się bez gigantycznych zapowiedzi, ale poznaliśmy daty premiery wielu ważnych produkcji i zdecydowanie warto rzucić na nie okiem. Przygotowaliśmy zestawienie wybranych, naszym zdaniem najciekawszych zapowiedzi i pokazów, które ujrzeliśmy na niektórych konferencjach E3 2021.


Summer Game Fest 2021

O ile Summer Game Fest 2021 nadal trwa i jest osobną imprezą, zagwarantowało ono wiele miłych niespodzianek. Postanowiliśmy uwzględnić je w tym zestawieniu. Znajdzie się coś dla fanów Borderlands, Dark Souls, a nawet Hideo Kojimy.


Koch Primetine

Koch Media miało wyjątkowo nietypową prezentację. Obyło się bez większych pokazów gier i większość wydarzenia obfitowała w wywiady z twórcami. Dwie zapowiedzi z pewnością uradują jednak polskich graczy.


Ubisoft

Ubi nie zaskoczyło niczym nadzwyczajnym, aczkolwiek wreszcie zobaczyliśmy w akcji grę Avatar. Dodatkowo znalazło się miejsce dla powrotu lubianych bohaterów z serii Far Cry i zapowiedzi nowości zmierzających do Valhalli.


Microsoft i Bethesda

Tutaj z kolei zdecydowanie nie mamy na co narzekać. Masa świetnych pokazów, parę bardziej lub mniej przewidywalnych niespodzianek i wielki prezent dla subskrybentów Xbox Game Pass. Microsoft i Bethesda zdecydowanie zasłużyły na brawa.


Square Enix

Square nie próżnuje, choć zapowiadało głównie gry skierowane do fanów swoich największych serii. Potwierdzenie plotek o souls-like’owym Finalu i pewna gra bazowana na marce Marvela to jednak miłe zaskoczenia.


Capcom

To chyba jedno z większych rozczarowań tegorocznego E3. Capcom nie zaszalał pod względem ogłaszania nowości. Wyróżniliśmy tylko jedną z nich, bowiem dotyczy ona jednej z mocniejszych produkcji bieżącego roku.

Nintendo

Big N miało sporo do pokazania i uraczyło nad 40 minutami wypełnionymi zapowiedziami. Nieco rozczarowywać może brak Metroid Prime 4 i Bayonetta 3 na konferencji, ale pokaz jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na Switcha w pewien sposób to wynagradza.


Na razie tyle zapowiedzi musi nam wystarczyć. Warto jednak pamiętać, że 22 lipca odbędzie się konferencja Electronic Arts, a plotki mówią, że PlayStation również szykuje pokaz gier. Jeśli mało Wam nowości, zdecydowanie warto czekać na dalsze kroki wspomnianych producentów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się