Avatar: Frontiers of Pandora - niebieski bohater leci na smokopodobnej istocie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trailer Avatar: Frontiers of Pandora. Gra na podstawie kinowego hitu nie dla wszystkich

Wisienką na torcie pokazów Ubisoftu podczas E3 2021 było Avatar: Frontiers of Pandora. O nowej produkcji Ubisoftu wiedzieliśmy od dłuższego czasu, jednakże nareszcie zaprezentowano nam trailer gry.

Filmowy Avatar jest obecnie najlepiej zarabiającą kinową produkcją w historii całej filmografii. Nie dziwi mnie w takim razie fakt, że nareszcie wzięto się na poważnie za przełożenie tej marki na growe realia. Pod sam koniec dzisiejszego pokazu francuskiego wydawcy pokazano w końcu pierwszy materiał promocyjny nowej gry na wspomnianej licencji. Zobaczcie sami, jak się prezentuje:

Cóż, trzeba przyznać, że wygląda to niesamowicie. Choć sam nie jestem wielkim fanem wspomnianego filmu, to wydaje się, że Ubisoft perfekcyjnie przełożył tamtejszy świat. Jestem bardzo ciekaw jednak samego gameplayu, bo na jego temat nie powiedziano praktycznie nic. Wiemy jednak coś na premierze produkcji. Ta odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Kiedy dokładnie? Niestety, tego jeszcze nie zdradzono. Cóż, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że mamy tutaj do czynienia z next-genową produkcją. W związku z tym myślę, że powoli wydawcy będą już odchodzić od poprzedniej generacji konsol. Czyżby obecna sprzedaż nowego sprzętu PlayStation i Microsoftu była już na tyle wystarczająca, by o tym myśleć? Najwidoczniej tak. Chyba w końcu czas na zakup nowej maszyny do grania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się