STALKER 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

STALKER 2 z pokazem rozgrywki. Jest dość odległa data premiery

Wreszcie zobaczyliśmy STALKER 2 w akcji. Studio GSC Game World pokazało urywki rozgrywki i potwierdziło datę premiery swojej produkcji.

Fani STALKER-a mogą już odkurzyć swoje liczniki Geigera i przygotować się na powrót do zony. GSC Game World zaprezentowało STALKER 2 na konferencji Microsoftu na E3 2021. Dowiedzieliśmy się też, że nosi on podtytuł Heart of Chernobyl. Gra zadebiutuje 28 kwietnia 2022 roku, więc przyjdzie nam na nią trochę poczekać. Oczywiście w nowego STALKER-a zagramy od razu w ramach usługi Xbox Game Pass.

Zdecydowanie czuć tu klimat poprzednich odsłon serii. Wygląda na to, że czeka nas więcej znanej formuły, ale w znacznie bardziej doszlifowanej formie. Co więcej, oprawa produkcji wygląda naprawdę prześlicznie. To w pełni next-genowy tytuł, który zdecydowanie spodoba się fanom pięknych widoczków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się