Diablo II Resurrected - ujęcie wprost z rozgrywki z ognistą falą ognia

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W końcu znamy datę premiery Diablo II: Resurrected. Opętanie na nowym zwiastunie

Podczas targów E3 2021 na konferencji Microsoftu i Bethesdy zaprezentowano nam nowy trailer Diablo II Resurrected. Poznaliśmy nareszcie datę premiery odnowionej wersji gry.

Jak na razie konferencja giganta z Redmond wypada moim zdaniem najlepiej ze wszystkich zaprezentowanych jak dotąd. Jednym z powodów, które na to się składają, jest nowy trailer Diablo II: Resurrected. Na szczęście okazuje się, że nie poczekamy na samą grę długo. Produkcja trafi na sklepowe półki już 23 września 2021 roku. Zobaczcie sami, co przygotowali dla nas twórcy:

Produkcja otrzyma wsparcie dla trybu 4k i 60 FPS na PC i konsolach. Oprócz tego twórcy dają dobry powód, by zakupić produkcję na wielu platformach. Diablo II: Resurrected wspiera cross-save, czyli nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy kontynuowali grę z PC na Nintendo Switch. Oprócz tych platform, twórcy planują wydać tytuł także na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Cóż, szczerze mówiąc nie mogę doczekać się tej odnowionej edycji dwójki. Modele 3D i animacje prezentują się naprawdę dobrze, zachowując przy tym ducha oryginału. Być może deweloperzy kupili mnie też wstawkami cinematic z powyższego nagrania, ale cóż. Te prezentują się bardzo dobrze, jak z resztą reszta wideo. Co o tym sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się