Redfall - grupa wampirów z gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowa gra od twórców Dishonored i Prey. Zobaczcie krwawe Redfall

Podczas pokazów E3 2021 na prezentacji Microsoftu i Bethesdy zaprezentowano nam trailer z nowej gry od Arkane Studios. To shooter, gdzie samemu lub ze znajomymi zmierzymy się z wampirami.

O nowej strzelance z wampirami, nad którą pracuje jedno ze studiów Bethesdy mówiło się już od pewnego czasu. Jak widać po tym artykule, informacje się potwierdziły, a owocem ostatnich miesięcy prac studia odpowiedzialnego za Prey i Dishonored jest zupełnie nowe IP. Poniżej możecie zobaczyć, czym twórcy chcą przyciągnąć do siebie graczy:

Szczerze mówiąc, powyższe wideo budzi u mnie mieszane uczucia. Choć nie zauważymy tutaj ani kawałka gameplayu, to design bohaterów kojarzy mi się z produkcją bezpośrednio dla nieco młodszego odbiorcy. Z drugiej strony krwiożercze wampiry prezentują się jak przeciwnicy z o wiele brutalniejszej produkcji. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości twórcy zaprezentują kawałek rozgrywki, który pokaże nam, z czym tak naprawdę się je Redfall.

Ciekawi mnie fakt, że na samym początku powyższego nagrania widzimy, jak jedna z bohaterek korzysta z jakiegoś rodzaju magii. Ta różowa siła pojawia się też później. Czyżby w naszym orężu nie były tylko bronie palne oraz drewniane kołki? Najwidoczniej tak. Cóż, mamy jeszcze dużo czasu, by dowiedzieć się kolejnych nowości w temacie omawianej w artykule gry. Premiera Redfall jest obecnie zaplanowana aż na lato 2022 roku, także deweloperzy w międzyczasie będą mogli doszlifować produkcję. Znamy też platformy – tytuł ukaże się Xbox Series X|S i PC. Jak się Wam podoba? Będziecie czekać na następne materiały promocyjne?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się