Forza Horizon 5 - samochód

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forza Horizon 5 oficjalnie i z datą debiutu. Słoneczny Meksyk gotowy na wyścigi

Microsoft zapowiedział długo wyczekiwane Forza Horizon 5. Gra zmierza na konsole Microsoftu oraz PC i zabierze graczy do Meksyku.

E3 2021 przyniosło nam kolejną, mocną zapowiedź. Microsoft zaprezentował światu Forza Horizon 5. Przecieki się potwierdziły i będzie nam dane ścigać się w Meksyku. Dodatkowo poznaliśmy datę premiery. Gra zadebiutuje 9 listopada bieżącego roku. Musimy troszkę zaczekać, ale chyba warto.

Twórcy chwalą możliwości next-genowych konsol Microsoftu i trudno im się dziwić. Gra dosłownie zapiera dech swoją oprawą. Forza Horizon wchodzi na nową generację z przytupem i zapowiada się wyśmienicie. Nawet jeśli obejdzie się bez wielkich nowości, dostaniemy po prostu kolejną Forzę z zachwycająca grafiką.

Wkrótce powinniśmy ujrzeć pierwsze materiały z gry. Już na ten moment widać, że fani serii zdecydowanie mają na co czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się