The Outer Worlds 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedziano The Outer Worlds 2! Miła niespodzianka dla fanów RPG

The Outer Worlds 2 już powstaje. Obsidian nieoczekiwanie zapowiedziało kontynuację swojego ciepło przyjętego RPG akcji.

Ku uciesze fanów Obsidian Entertainment, na E3 2021 zobaczyliśmy The Outer Worlds 2. O kontynuacji RPG od twórców Fallout New Vegas mówiło się od bardzo dawna, ale dopiero teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że gra powstaje.

Niestety, na potwierdzeniu musi się na razie skończyć. Twórcy nie mają zbyt wiele rzeczy do pokazania. Na razie uraczono nas efektownym i prześmiewczym zwiastunem. Dodatkowo deweloperzy zapewniają, że wkrótce będą mogli pokazać więcej ciekawostek. O ujawnieniu konkretnej daty czy nawet roku premiery chyba też możemy zapomnieć na wiele, wiele miesięcy.

Obsidian rzekomo rozwija wiele projektów jednocześnie, więc być może poza TOW2 i Avowed wkrótce ujrzymy kolejne produkcje uznanego studia. Na tę chwilę musimy uzbroić się w cierpliwość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się