DoGRYwka - czerwony samochód z Forza Horizon 5, logo PS Plus, żołnierz w wingsuicie z BF 2042

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – pierwsze znaki na niebie o PS Plus na lipiec, osiągi Forza Horizon 5 i garść szczegółów z BF2042

W zasadzie mamy już połowę czerwca, a w sieci można znaleźć przecieki o PS Plus na lipiec 2021. My już wiemy o jakiej grze mowa i szczerze mówiąc, będzie na co czekać, jeżeli się to potwierdzi.

Nie zabrakło także nowych informacji o świeżo pokazanym Forza Horizon 5. Poznaliśmy minimalne wymagania na PC, a także wiemy jak sobie tytuł poradzi na Xbox Series X|S. Cóż, kontrowersje budzi temat wsparcia dla Ray Tracingu, ale o tym więcej przeczytacie w naszym newsie.

Tydzień otwieramy też nowymi wieściami na temat Battlefield 2042. Choć w ten weekend zobaczyliśmy pierwszy gameplay, dziś pozbieraliśmy specjalnie dla Was potwierdzone informacje na temat mechanik wspomnianej gry. Na łamach naszego serwisu nie zabrakło dzisiaj jeszcze wielu innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się