Wiedźmin 3 - model z Ves Curvy Busty Temerian Colours Armour BootsLow

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Obdarujcie Ves nowymi ciuchami. Paczka do Wiedźmin 3 nada bohaterce więcej uroku

Jak się okazuje, wśród modyfikacji do Wiedźmin 3: Dziki Gon popularne są nie tylko takie z nowymi lub zmienionymi mechanikami, ale też i te czysto kosmetyczne. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam nowy wygląd Ves.

Autorem moda o niezwykle wdzięcznej nazwie Ves Curvy Busty Temerian Colours Armour Bootslow jest hunter70. On sam nie uważa siebie za moddera, aczkolwiek trzeba mu przyznać, że stworzył całkiem udany strój dla wspomnianej bohaterki. Cóż, ten należy do tych bardziej roznegliżowanych, a to od gracza będzie zależało jak bardzo rozebrana będzie ta buntowniczka.

Warto zaznaczyć, że omawiane fanowskie rozszerzenie do Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zlepkiem kilku innych modyfikacji. Hunter70 za zgodą pozostałych modderów połączył różne części odzieży tak, aby gracz miał dowolność wyboru w kwestii stroju jednego z najlepszych żołnierzy Niebieskich Pasów. Autor tej paczki przewidział parę możliwych kombinacji. Odpowiednio możemy zdecydować, czy Ves będzie nosić bieliznę, a także otrzymaliśmy kilka wersji obuwia i parę spódnic do wyboru. Nie zabrakło też wariantów kurtek, więc jest w czym wybierać.

Modyfikację Ves Curvy Busty Temerian Colours Armour Bootslow możecie pobrać stąd.

Jeżeli lubicie eksperymentować ze strojami bohaterów w trzecim Wiedźminie, zachęcam do sprawdzenia jeszcze jednego kostiumu. Tym razem mam na myśli Jaskra i jego odzienie wprost z drugiej części gry. Ten moim zdaniem prezentuje się znacznie lepiej od tego oryginalnego z W3: Dziki Gon, dlatego rzućcie okiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się