Geralt czyta księgę - Wiedźmin 3

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 pozwoli na lepsze poznanie potworów. Mod teraz po polsku

Po około pół roku od premiery modyfikacji Extended Bestiary powstało jej spolszczenie. Od teraz każdy może cieszyć się rozbudowanym bestiariuszem w Wiedźmin 3: Dziki Gon, który wprowadzi opis stworów z poprzednich części.

Jak podaje sam autor Rozszerzonego Bestiariusza, jest to po prostu dziwne, że nasz Rzeźnik z Blaviken zapomniał monstra napotkane podczas pierwszego i drugiego Wiedźmina. W związku z tym postanowił przywrócić do jednej z największych produkcji CD Projekt RED aż 26 kreatur. Warto nadmienić, że mowa tutaj tylko o wpisach we wspomnianym spisie przeciwników, a samych potworów nie spotkamy w trzeciej części.

Wróćmy jednak do głównego powodu powstania tego artykułu, czyli spolszczenia do omawianego w poprzednich akapitach moda. Jego autorem nie jest LetterE (twórca Extender Bestiary), a użytkownik Varhne. Choć (najprawdopodobniej) nasz rodak dopiero zaczyna z tworzeniem fanowskich dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon, to stworzył coś niezwykle przydatnego dla polskich graczy, którzy lubią instalować mody do tej gry.

Extended Bestiary możecie pobrać stąd, a polskie tłumaczenie z tego linku.

Uwaga, najpierw musicie oczywiście zainstalować oryginalnego moda, a dopiero potem spolszczenie do niego.

Jeżeli nie jesteście na bieżąco z naszymi newsami o modyfikacjcach do trzeciego Wiedźmina, zachęcam Was do sprawdzenia tych ostatnich artykułów. Jeszcze niedawno pisaliśmy o kluczu do komnaty Yennefer, a także o genialnym modzie, który uprzyjemni system łupów z naszych ofiar.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się