Dying Light 2 od Techland - główny bohater dying light 2 z tasakiem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe informacje o Dying Light 2. Smutna historia głównego bohatera

Podczas konferencji E3 2021 jeden z głównych deweloperów Dying Light 2 przybliżył nam kolejne szczegóły na temat świata gry. Okazuje się, że na naszego bohatera ogromny wpływ miały wydarzenia z jego młodości.

Główny bohater, Aiden Caldwell, wraz ze swoją siostrą byli poddawani w przeszłości niebezpiecznym eksperymentom. Niestety, dwójkę bardzo szybko rozdzielono, co miało ogromny wpływ na ukształtowanie się naszej postaci. Nie zdziwię się, jeżeli w związku z tym niejednokrotnie spotkamy się z niezwykle trudnymi decyzjami, które będą wystawiały na próbę naszą moralność.

Na sam koniec powyższego wideo możemy zobaczyć ponownie zawartość bonusową, którą zdobędziemy za złożenie pre-orderu gry. Jak widać mamy tu do czynienia ze specjalnymi skórkami do postaci, broni i do paralotni. Te prezentują się naprawdę dobrze. Zobaczcie sami:

Dying Light 2 - bonusy z pre-ordera

Przypomnijmy, że twórcy przewidzieli premierę gry na 7 grudnia 2021 roku. Dying Light 2 Stay Human zmierza na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Jak widać, końcówka roku będzie miała naprawdę silny tytuł, który powinien trafić do ogromnej ilości graczy. Szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać, aż zagram, ponieważ dotychczasowe informacje są naprawdę interesujące. Co sądzicie na temat tego dzieła Techlandu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się