A Plague Tale: Requiem postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedziano A Plague Tale: Requiem. Na sequel mrocznej przygody trochę poczekamy

Na E3 2021 zapowiedziano A Plague Tale: Requiem. Kontynuacja uznanej produkcji od Asobo nie zadebiutuje jednak zbyt szybko.

Jeśli spodobało Wam się A Plague Tale: Innocence, będziecie zadowoleni. Na pokazie Microsoftu na E3 2021 zapowiedziano kontynuację uznanej przez krytyków i graczy przygody. A Plague Tale: Requiem ukaże się w 2022 roku na konsolach Xbox Series oraz PeCetach. Na konkretną datę debiutu niestety będzie nam dane zaczekać.

Co więcej, Microsoft zadbał też o obecność gry w Game Passie. Requiem trafi do usługi (wraz z wieloma innymi grami) w dniu premiery.

Na ten moment o samej grze nie wiemy za dużo. Oczywiście powróci dwójka postaci znanych z Innocence. Requiem jest kontynuacją historii i rozwinie znaną graczom formułę. Na filmowym zwiastunie widzimy, że powróci wątek plagi i znów czeka nas wyjątkowo mroczna przygoda. Zanosi się też na to, że tym razem twórcy zabiorą nas też do lokacji o nieco innym względem tych z Innocence klimacie.

Pierwsze A Plague Tale było dobrą grą, choć nie było pozbawione wad. Jeśli twórcy odpowiednio doszlifują nową odsłonę, być może marka trafi do kolejnych graczy. Przekonamy się o tym za jakiś czas, a teraz pora uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pokaz rozgrywki oraz ujawnienie daty premiery. Zwiastun zapowiada mocno klimatyczną produkcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się