Twelve Minutes sypialnia

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twelve Minutes z datą premiery. Zobaczcie nowy trailer

Na pokazie Microsoftu mieliśmy okazję zobaczyć nowy materiał z Twelve Minutes. Poznaliśmy też informację o dacie premiery gry.

Trwa konferencja E3. Na pokazach nie brakuje oczywiście indyków. Twelve Minutes to jeden z bardziej intrygujących projektów niezależnych. Wczoraj Microsoft zaprezentował nowy materiał z gry. Dowiedzieliśmy się również, że thriller zadebiutuje jeszcze w te wakacje, a konkretnie 19 sierpnia. Zagrają w niego zarówno pecetowcy, jak i posiadacze Xboksa. W dniu premiery tytuł trafi do usługi Xbox Game Pass.

Za stworzenie Twelve Minutes odpowiada deweloper Luis Antonio, który pracuje nad tytułem od paru lat. Akcja thrillera ma rozgrywać się w mieszkaniu. Bohater będzie miał nadzieję na spędzenie spokojnego wieczoru z żoną, gdy do jego mieszkania wpadnie policja, oskarżając małżonkę o zabójstwo. Mężczyzna zostanie zabity, ale nie do końca – odzyska świadomość 12 minut przed całym zajściem, zdając sobie sprawę, że został uwięziony w pętli czasu.

Wchodząc w interakcję z przeróżnymi obiektami w obrębie mieszkania, będziemy musieli dowiedzieć się, co się stało i uratować siebie i żonę. Interesująca jest perspektywa, z jakiej będziemy obserwowali akcję. Autor Twelve Minutes zdecydował się na widok top down, który polega na umieszczeniu kamery wysoko ponad głowami bohaterów.

Jeśli chodzi o inne ciekawe wiadomości dotyczące indyka, o których pisaliśmy na naszych łamach, to jakiś czas temu twórcy ujawnili chociażby, że w produkcji usłyszymy hollywoodzkich aktorów, takich jak James McAvoy, Daisy Ridley czy Willem Dafoe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się