STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN TRIAL VERSION - grafika z tła gry w PS Store z bohaterem gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin do sprawdzenia za darmo. Jest pewien haczyk

Square Enix podczas wczorajszych pokazów w ramach E3 2021 pokazało Stranger of Paradise Final Fantasy Origin. Demo gry jest już dostępne do pobrania na konsoli PS5, jednakże to nie jest możliwe do uruchomienia.

Cóż, jak widać mamy dziś do czynienia z bardzo podobną sytuacją do tej z ostatniej aktualizacji Nintendo Switch. Niestety, w tym przypadku demo Stranger of Paradise Final Fantasy Origin nie jest u wielu graczy możliwe do uruchomienia. Na szczęście twórcy gry wiedzą już o tym, dlatego za niedługo powinniśmy móc nacieszyć się wspomnianą wersją demonstracyjną.

Cóż, niemożliwość uruchomienia produkcji na pewno nie budują jej dobrego wizurunku. Nie zdziwię się jednak, jeżeli po prostu nie starczyło deweloperom odpowiednio sporo czasu na dopracowanie ostatnich szczegółów. Przecież gra została ogłoszona wczoraj i do tej daty autorzy musieli się wyrobić z przygotowaniem tego triala.

Swoją drogą, oryginalnie plan Square Enix zakładał, że gracze będą mogli zagrać w najbliższych dniach we wspomnianą produkcję jedynie do 24 czerwca do godziny 16:59. Nie zdziwię się, jeżeli ten okres zostanie przedłużony, ponieważ po pierwsze fani nie nacieszą się aż tak długo, jak im pierwotnie obiecano. Po drugie deweloperzy przygotowali wersję demo też po to, aby otrzymali od osób testujących grę odpowiedni feedback przy pomocy ankiet zwrotnych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się