Logo Xbox i bohaterowie z serii Halo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Mało Wam pokazów gier? Microsoft zaprasza na dwa kolejne, jeden już dzisiaj

Niespodziewanie Microsoft ogłosił, że to nie koniec nowości na temat gier z biblioteki tego giganta. W tym tygodniu poznamy bardziej szczegółowe informacje o Halo Infinite i innych hitach zmierzających na Xbox i PC.

Amerykańska firma nie próżnuje i choć wczoraj wieczorem odbyły się pokazy w ramach E3 2021, już dzisiaj o 17:00 dowiemy się więcej o rozgrywce multiplayer w Halo Infinite. Dla niewtajemniczonych dopowiem, że tryb wieloosobowy będzie oparty o model F2P, co oznacza, że każdy będzie mógł zagrać w produkcję za darmo. Transmisję na żywo będziecie mogli obejrzeć przechodząc pod ten link.

Ale to jeszcze nie koniec! Okazuje się, że kolejne studia należące do Xbox Game Studios opowiedzą co nieco o swojej pracy przez ostatnie miesiące. Potwierdzono już między innym Double Fine, Obsidian, Ninja Theory i Rare. To nie będą jednak wszyscy deweloperzy, jakich zobaczymy już 17 czerwca o godzinie 19:00. Na ten moment nie posiadamy jeszcze linka do transmisji, ale jak to tylko się zmieni, na pewno go udostępnimy.

Szczerze mówiąc, jestem naprawdę pod wrażeniem tego, co jest nam w stanie zaproponować Microsoft. Nie tylko jak na razie miał moim zdaniem najlepsze pokazy, ale także zaprezentował zdecydowanie najwięcej treści. Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę o 1:45 odbędzie się ceremonia rozdania nagród E3 2021. Nie zdziwię się, jeżeli większość z nich zdobędzie właśnie wspomniana firma.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się