Starfield - statek kosmiczny przed lotem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Starfield „to jak Skyrim w kosmosie”. Reżyser gry zdradził konkrety na jej temat

Nie musieliśmy długo czekać na kolejne informacje na temat Starfield – nowej, wielkiej marki Bethesdy. Okazuje się, że w grze uświadczymy paru rzeczy z poprzednich gier tego wydawcy.

Ekskluzywnego wywiadu dla The Telepgraph udzielił sam Todd Howard. Reżyser Starfield, zdradził dużo szczegółów na temat kierunku, w jakim zmierza omawiane w newsie IP. Poniżej przytoczę najważniejsze cytaty:

Wracamy do pewnych rzeczy, które robiliśmy w grach dawno temu, a które w naszym odczuciu naprawdę pozwalały graczom wyrazić postać, którą chcą być. (..)

Jest to gra, gdzie będziemy mieli do wyboru dowolnie widok FTP i TPP, tak jak w innych naszych grach. (…)

Nie zabraknie celów na wielką skalę i opowiadania historii. (..)

– poinformował Todd Howard w wywiadzie dla The Telegraph

Nie zabrakło także komentarza, według którego Starfield miałby mieć własny styl i ton, nie naśladując przy tym Star Wars i Star Trek. Szczerze mówiąc, jestem ciekaw, co Howard miał na myśli, mówiąc o tym. Miejmy nadzieję, że już za niedługo się o tym przekonamy.

Bardzo możliwe, że nie trafiliście wcześniej na jeszcze jedną informację związaną ze Starfieldem. Parę godzin wcześniej mieliśmy tę przyjemność napisać dla Was o pewnym „odkryciu” z trailera wspomnianej gry. Bardzo możliwe, że Bethesda w swoim zwiastunie przemyciła informacje na temat TES VI. Sprawdźcie i zobaczcie o czym mowa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się