„To jakiś żart”. Podzielacie reakcję graczy na wieści o nowym wydaniu Far Cry 6?

Far Cry 6 - kogut Chicharrón
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Far Cry 6 to zachowawczy tytuł, który niewiele nowego wnosi do serii – tak możecie przeczytać w naszej recenzji tytułu. I widać, że wielu graczy myśli podobnie, patrząc na reakcje dotyczące potencjalnego upgrade’u GOTY do gry z 2021 roku.

Na Twitterze pojawił się ciekawy wątek odnośnie szóstego Far Cray’a. Ktoś odnalazł na zapleczu sklepu Xbox grafikę zapowiadającą Far Cry 6 GOTY. Nie jest to informacja potwierdzona, ale już wiadomo, jak do ewentualnej zapowiedzi mogą podejść gracze.

Far Cry 6 GOTY – co ma zawierać?

Wygląda na to, że do sieci wyciekło Far Cry 6 „Game of the Year”. Dokładniej, chodzi o upgrade zwykłej wersji do GOTY. Jeśli to prawda, takie wydanie gry zaoferuje m.in. nowy dodatek nazwany Lost Between Worlds. Oto szczegółowa zawartość aktualizacji:

  • Całkowicie nowy dodatek, Lost Between Worlds (wkrótce);
  • Cała zawartość przepustki sezonowej: trzy DLC z poprzednimi złoczyńcami serii: Vaas, Pagan Min i Joseph Seed;
  • Pełna wersja gry Far Cry 3 Blood Dragon Classic Edition;
  • Pakiet Ultimate: zawiera pakiet wyprawy do dżungli, pakiet łowcy krokodyli i pakiet Vice.

Choć źródłem przecieku jest sklep Xbox, to jeśli dojdzie do premiery, podobne wydanie na pewno zobaczymy na pozostałych platformach.

Far Cry 6 GOTY – czy gra zasługuje na takie wydanie?

Pod obwieszczającym tweetem znajdziemy sporo negatywnych komentarzy. Gracze twierdzą, że produkcja nie zasługuje na wersję Gry Roku, ponieważ po prostu jest słaba, a zawartość przepustki sezonowej była najbardziej rozczarowującą pracą kopiuj/wklej, jaką widzieliśmy w serii. My daliśmy Far Cray 6 ocenę 3,5/5. A Wy jaką jej wystawiacie?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie